Koniec Euro 2016, powrót do rzeczywistości.

ronaldo euro 2016

Niestety ale zakończyły się Mistrzostwa Europy 2016, kobiety się cieszą bo odzyskały mężów, a faceci płaczą bo wygrała Portugalia 🙂

Czy Portugalia zasłużyła sobie na mistrzostwo? Tak i Nie, niestety ale Portugalczycy i sam wielki Cristiano Ronaldo nie pokazali ładnej piłki, piłki która zachwycała. Portugalia awansowała z 3-go miejsca w grupie bez wygranej, 1 mecz na 7 wygrany w regulaminowym czasie. W finale pokonali w dogrywce Francję 1:0 – Słabo jak na Mistrzów Europy. I dopiero teraz człowiek zdaje sobie sprawę jak blisko Polska Reprezentacja była finału i zwycięstwa z Francją. Ale trudno może za za dwa lata Polska będzie Mistrzem Świata.

Podsumowując finał, nudy, nudy i nudy, może byłby ciekawszy jakby Ronaldo nie zszedł z boiska przez kontuzję w 25 minucie. Trochę żal mi Ronaldo, nie lubię go ale to jednak wielki piłkarz i sportowiec, który z oddaniem gra dla swojego kraju. Nie zasłużył sobie aby w takim meczu jakim był finał zejść po kontuzji. Po zejściu z boiska idealnie sprawował się jako trener, dopingując swoim kolegą z drużyny. Wystarczy obejrzeć poniższy filmik:

Dodaj komentarz