Moja siłownia, mój mały azyl

Moja Siłownia

Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić mój mały azyl, który przeniosłem z domu właśnie w to miejsce. Gdzie spokojnie będę mógł wykonywać swoje ćwiczenia, gdzie będę wyciskał ostatnie poty (dodatkowo temperatura w domku jest wyższa niż w domu, trochę się tu nagrzewa – taka mini sauna – chociaż bez przesady nie jest tak gorąco, da się oddychać i swobodnie ćwiczyć) Odnośnie samego domku, domku narzędziowego bo takie jest jego główne przeznaczenie – jest solidnie wykonany, przestronny i jestem bardzo zadowolony z jego zakupu. Od razu mogę tutaj polecić producenta Pana Rafała Cembika (www.ogrodowealtany.com) za super wykonanie i bardzo szybką realizację. Co do samego wykończenia czyli mojej podłogi walczyłem z nią ponad 3 miesiące nigdy nie było na to czasu aby to skończyć i doprowadzić do porządku, aż któregoś dnia, w końcu się udało. Pomieszczenie jest wystarczające do tego aby ćwiczyć, oddychać i walczyć z brzuchem 🙂 Jeden minus to kurz, który się pojawia – ale to przecież domek narzędziowy a nie pomieszczenie na tyle szczelne.

Dodatkowo moja cudowna żona wszystko świetnie zaplanowała, co gdzie ma leżeć i wisieć, każdy element do ogrodu ma swoje wyznaczone miejsce. I nawet mi znalazła właśnie miejsce na mój sprzęt, który składa się z ławeczki regulowanej skośnej, 2 hantlami + ciężarki, sztangi łamanej z obciążeniami i to tyle na początek wystarczy aby zacząć ćwiczyć – co najważniejsze aby ćwiczyć systematycznie. Jeśli będzie postęp i uda się z planami jakie sobie wyrysowałem w głowie, zapewne sprzęt się powiększy o m.in. worek bokserski czy dodatkowe obciążenia.

Moja siłownia
Moja siłownia

Czyli co zaczynamy. 10 minut rozgrzewki + 1-2 godziny ostrych ćwiczeń a na koniec, co było na koniec ? A tak minimum 40 minut marszu,  przy tak intensywnym wysiłku jak dla osoby która jej jedyną aktywnością do tej pory było wstawanie od komputera po dolewkę kawy i zrobienie siku wystarczające będzie ten spacer po lesie. Dziś poniedziałek to dziś mamy Nogi + Barki  do zrobienia.

 

Zapisz

Zapisz

4 Comment

 1. Życzę powodzenia i gratuluje determinacji 😉 Wydaje mi się, że jednak 2h będzie za długo… 15min rozgrzewki, 2 obwody, marsz po lesie i rozciąganie ;))

  1. whitefrog says: Odpowiedz

   Elinaa dajemy rade 😀

 2. Kuba says: Odpowiedz

  Siemanko. Biorę 6 tydzień LGD z hades hegemony. Efekty są spoko. Chcę zakończyć cykl po 8 tygodniach, czy mogę już zacząć brać kreatynę i przedtreningówkę cannibal riot (mam już na stanie i kusi :P) Dziękuję

  1. whitefrog says: Odpowiedz

   A możesz coś napisać o efektach ? Nigdy nie próbowałem suplementów, ale możliwe że coś będę działał w tym kierunku. Bo brzuch stanął w miejscu…

Dodaj komentarz