Oj jedno piwo na Euro 2016

Polska Irlandia Północna Euro 2016

Dziś mamy ten dzień, kiedy Polska Reprezentacja po raz pierwszy wyjdzie na murawę stadionu we Francji (stadionie Allianz Riviera w Nicei)  i powalczy o tytuł Mistrza Europy. Czy im się uda? Czy przypominając sobie ostatnie Mistrzostwa Europy mamy szanse na wyjście z grupy? Zawsze eliminacje przechodziliśmy jak burza, dodatkowo te ostatnie były wyśmienite, po raz pierwszy wygraliśmy z Niemcami – Mistrzami Świata. Czy losowanie dla Reprezentacji Polski było szczęśliwe? Podopieczni Nawałki trafili do grupy C, razem z Niemcami, Ukrainą i Irlandią Północną.

Terminarz reprezentacji Polski na Euro 2016:
12 czerwca 2016 godzina 18:00 – mecz Polska – Irlandia Północna (Allianz Riviera, Nicea)
16 czerwca godzina 21:00 – mecz Polska – Niemcy (Stade de France, Saint-Denis)
21 czerwca godzina 18:00 – mecz Polska – Ukraina (Stade Velodrome, Marsylia)

Wracając do tematu wpisu – „Oj jedno piwo” – wspominałem o diecie 90/10 – są takie dni kiedy 1 piwo można wybaczyć nawet przy diecie, ale tylko 1 i raz na długi czas. Reszta Mistrzostw obejdzie się bez piwa, trzeba trzymać się założeń i ograniczać złe nawyki (pewnie nie zakładając tego bloga, skończyło by się na 2 – 3 piwach przy każdym meczu na Euro 2016). Robię to dla siebie i dla swojej rodziny – żałuję że tak późno udało mi się na tyle zmobilizować i zmotywować aby zmienić swoje życie.

Obstawiając dzisiejszy wynik spotkania, myślę że uda nam się strzelić 2 bramki a końcowy wynik będzie 2:1 dla Biało Czerwonych. Ale pewnie do przerwy będziemy przegrywać 1:0. Dopiero w drugiej połowie Lewandowski i Kapustka strzelą nam po 1 golu. Ogólnie obstawiam, że Lewandowski zostanie królem strzelców, a nasza reprezentacja wyjdzie z grupy i odpadnie niestety 1/4 finałów, a to byłby już sukces. Polacy jesteśmy z WAMI!!!