To dziś zagramy z Mistrzami Świata

Mecz Polska Niemcy Euro 2016

Mecz Polska – Niemcy

To już dzisiaj 16 czerwca wielki mecz z naszymi sąsiadami – Niemcami. Najtrudniejszy nasz rywal w grupie i typowany przesz wielu jako faworyt tych mistrzostw (ja jednak obstawiam na Francję). Rozum podpowiada że będzie sukces i będziemy mieli remis 2:2, serce natomiast podpowiada że jesteśmy w stanie pokonać Niemców 2:1. Jak będzie? O tym się przekonamy już za parę godzin. Poprzedni mój typ z Irlandią Północną mi się udał (zobacz – Oj jedno piwo na Euro 2016) Jedynie nie trafiłem z ilością goli, każdy liczył że będzie ich więcej, jednak Irlandia postawiła całkowicie na obronę i ciężko było się przedrzeć przez ich mur jaki ustawili przed polem bramkowym, nawet nasz najlepszy piłkarz Robert Lewandowski nic nie miał do gadania, ciągle był obstawiamy przez 2-3 piłkarzy Irlandii Północnej.

Wracając do meczu z Niemcami, to co już osłabiło naszą drużynę przed meczem to brak Szczęsnego w składzie. Zastąpi go zapewne Fabiański, niestety ale moim skromnym zdaniem Łukaszowi brakuje „tego czegoś”, zdecydowanie Wojtek jest lepszym bramkarzem i dużo lepiej broni 100% sytuacji bramkowych, a takich z Niemcami nie zabraknie. Nawałka ma również możliwość wystawienia Boruca, który jest nieobliczalny :D, zdecydowanie lepszym bramkarzem od Łukasza, i to może właśnie Artur jest wstanie zatrzymać Niemców. Kolejnym słabym ogniwem jest jeszcze nasz obrońca Pazdan, niestety ale w poprzednim meczu z Irlandią nie pokazał się z najlepszej strony, popełnił parę błędów, nawet jeden skończyłby się golem. Oby się ogarnął na grę z Niemcami, chyba że w jego miejsce wejdzie Salamon ? No niestety ale Glika nie da się sklonować 🙂

Niekontrolowane zachowanie Joachima Löwa

Pewnie już każdy z Was widział, zachowanie trenera Niemiec, Pana Joachmia, który w miejscu publicznym drapie się i dłubie w kroczu/odbycie, a potem wącha palcami, kręci kulki 🙂 Löw nie kontroluje swoich zachowań i robi to co robi przed oczami milionów ludzi na całym świecie. Trudno to nawet skomentować, czy to normalne ? Drapanie po jajach normalne, każdy z nas facetów to robi, ale czy robi to publicznie ?

Niemiecka federacja w sprawie drapania się po jajach przez Joachima Löwa poskarżyła się do UEFA, że to skandal, jak to możliwe, że światło dzienne ujrzały obrazy kompromitujące ich selekcjonera. Niemcy są zdania, że ktoś specjalnie chce ich skrzywdzić, wprowadzić zamęt i złą atmosferę w kadrze. O złej atmosferze chyba nie ma co mówić, podczas konferencji prasowej, sam Lukas Podolski odpowiedział na pytanie dotyczące Joachima Löwa i jego niekontrolowanych zachowań. Sami zobaczcie:

 

 

 

Dodaj komentarz